795 490 923 zotow@op.pl
795 490 923 zotow@op.pl
Oferta na rok 2022 w przygotowaniu
Od0PLN0PLN
Imię*
Adres Email*
Treść Zgłoszenia*
* Zgadzam się z warunkami korzystania z serwisu zawartymi w Regulaminie oraz Polityce Prywatności.
Please agree to all the terms and conditions before proceeding to the next step
Dodaj Do Uubionych

Adding item to wishlist requires an account

9150

Dlaczego Warto Nas Wybrać?

 • Gwarancja niskiej ceny
 • Szybki kontakt
 • Starannie wybrane wycieczki i aktywności
 • Ubzezpieczenie

Masz Pytanie?

Napisz do nas, a odpowiemy tak szybko jak to możliwe.

795 490 923

zotow@op.pl

Hiszpania – Francja -Monako – Włochy – Obóz wypoczynkowy

0
 • 13 dni
 • Wifi
 • Lato 2022
 • Wiek od 12 do 18 lat
 • Wyjazd z Płocka

Obóz młodzieżowy Hiszpania - BARCELONA, Francja - PARYŻ DISNEYLAND, MONACO - WŁOCHY GARDALAND

Miejsce wyjazdu

Costa Brava – to najbardziej znany w Europie region turystyczny, ciągnący się od granicy francusko-hiszpańskiej aż po Barcelonę.

Najlepsze dyskoteki w Europie, sklepy, sklepiki, bary, kawiarnie, parki rozrywki – wszystko czynne do białego rana i wszystko na wyciągnięcie ręki.

Możesz tu spotkać młodzież z całego świata.

Godzina wyjazdu

Do uzgodnienia

Pokoje

4 osobowe z łazienkami

Cena zawiera

 • 1 nocleg w okolicy Paryża
 • Śniadanie i obiadokolacja w Paryżu
 • Przewodnika w Paryżu
 • Opiekę pilota w czasie podróży
 • Transport autokarem klasy lux
 • 7 noclegów w Lloret de Mar w Hotelu ****
 • Wyżywienie w Hiszpanii 7 x śniadań, 7 x lunch, 7 x kolacja w hotelu, pierwszy posiłek kolacja w dniu przyjazdu do hotelu, ostatni – obiad w dniu wyjazdu
 • Opieka wykwalifikowanej kadry pedagogicznej
 • Ubezpieczenie NNW, KL i bagażu

Cena nie zawiera

 • Opłaty klimatycznej (koszt ok. 15 Euro na osobę)
 • Biletów wstępu do dyskoteki
 • Opłaty za testy PRC o ile będą wymagane)
 • Biletów wstępu i posiłku w Eurodisneylandzie
 • Biletów wstępu i posiłku w Gardaland Resort
  Zakwaterowanie

  – Hiszpania: Hotel  ****  usytuowany jest w spokojnej okolicy przy plaży Fenals, zaledwie 1 km od tętniącego życiem centrum miejscowości Lloret de Mar. Ten nowoczesny obiekt oferuje odkryty basen z oddzielną wanną do hydromasażu, korty tenisowe i pole do minigolfa. Klimatyzowane pokoje 3 i 4 osobowe w hotelu Surf Mar wyposażone są w telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej i dysponują balkonem z częściowym widokiem na Morze Śródziemne, ogród lub basen. W pokojach znajduje się również sejf, biurko i łazienka z suszarką do włosów. Hotelowa restauracja bufetowa oferuje wspaniałe widoki na morze. Do dyspozycji Gości są także automaty z napojami i przekąskami. Obiekt położony jest w uroczym ogrodzie i zapewnia plac zabaw dla dzieci oraz pokój gier ze stołem do gry w ping ponga i bilard.

  – okolica Paryża: hotel klasy turystycznej – pokoje 2, 3 – osobowe z łazienkami.

  Wyżywienie
  • W Hiszpanii – 3 posiłki dziennie w formie bufetu, pierwsze świadczenie kolacja w dniu przyjazdu do hotelu, ostatnie – śniadanie przed wyjazdem. Śniadanie w Paryżu
  Program

   DZIEŃ 1:

  Wyjazd z Polski, przejazd przez Niemcy do Paryża.

  DZIEŃ 2:

  Przyjazd do Paryża we wczesnych godzinach przedpołudniowych – 8-godz. pobyt w Eurodisneylandzie www.disneylandparis.com – tutaj, niczym po dotknięciu czarodziejskiej różdżki spełniają się Twoje sny i marzenia, a wszystko dzięki postaciom z kreskówek Disneya, tematycznym parkom, spektaklom i bajecznym paradom i innym, niezliczonym atrakcjom. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas pobytu w Eurodisneylandzie posiłek we własnym zakresie. Wieczorem przejazd do hotelu w okolicach Paryża, nocleg.

  DZIEŃ 3:

  Śniadanie – program turystyczny w Paryżu, gdzie zobaczymy wyspę Cite z katedrą Notre Damme – perłę gotyku paryskiego, dzielnicę Łacińską z Sorboną – najstarszym uniwersytetem w Europie, przejdziemy ogrodami Tuileries przez Plac de la Concorde, Pola Elizejskie do  Łuku Triumfalnego.

  Obiad w Paryżu we własnym zakresie. Czas wolny pod Wieżą Eiffla; dla chętnych do wyboru: wejście pieszo na II poziom – ok. 5 €, rejs po Sekwanie ok.14 € – płatne dodatkowo.

  Wyjazd w kierunku Costa Brava.

  DZIEŃ 4:

  W czasie przejazdu wizyta w Carcassonne, którego zabytkowa architektura stanowi największy w Europie średniowieczny kompleks urbanistyczny. Spacerując po Cite, między murami obronnymi zobaczymy min.: katedrę St.-Nazaire, amfiteatr, zamek. 

  Przyjazd na Costa Brava w godzinach popołudniowych – zakwaterowanie, obiadokolacja.

  DZIEŃ 5 – 10:

  Pobyt na Costa Brava i realizacja programu:  – wypoczynek nad morzem – plażowanie i kąpiele w morzu i w basenie,  – spacery po urokliwej okolicy – selfie z Lloret,  – gry i zabawy sportowe, zajęcia rekreacyjne, – korzystanie z animacji: gry zespołowe, zajęcia aerobic, gimnastyka, pokazy flamenco, pokazy magików, zabawy w basenie, karaoke, – dla chętnych wyjścia do lokalnej dyskoteki TROPICS (uczestnicy 16+, wstęp dodatkowo płatny), – udział w aktualnych wydarzeniach organizowanych przez miasto,  – realizacja programu fakultatywnego. 

  DZIEŃ 11:

  Wyjazd z Costa Brava. Po drodze krótki pobyt nocą w Monte Carlo – stolicy światowego hazardu, spacer po nabrzeżu, gdzie cumują przepiękne jachty i łodzie z całego świata.

  DZIEŃ 12:

  Przyjazd do Gardaland www.gardaland.it w pobliżu jeziora Garda – wspaniały, niezapomniany relaks i wypoczynek w największym kompleksie rozrywki na północy Włoch – 40 niesamowitych atrakcji. Wodne pokazy i zjazdy, karuzele, mini – zjeżdżalnie oraz spływ pontonami – dla prawdziwych śmiałków. Mały amfiteatr, gdzie odbywają się różne pokazy i występy. Kino 4D  i wiele innych atrakcji w czasie 8 – godzinnego pobytu. Posiłek w czasie pobytu w Gardalandzie we własnym zakresie.

  Wyjazd w drogę powrotną do Polski.

  DZIEŃ 13:

  Przyjazd do Polski. 

  Zdjęcia
  Dodatkowe informacje
  • Organizator: B&S FHU Beata Zotow działająca pod nazwą handlową Zotow Travel
  • Kontakt: Beata Zotow 795 490 923, Stanisław Zotow 608 639 341
  • E-mail: zotow@op.pl

  Zapisanie na listę uczestników następuje po wpłacie zaliczki. Pozostała kwota płatna do 30 dni przed rozpoczęciem imprezy.

   

  Konto do przelewu: FHU Beata Zotow MBiznes konto 95 1140 2004 0000 3102 4495 9591

  Tytuł przelewu: imię i nazwisko uczestnika obozu

  Organizator: Zotow Travel

  Ważne

  Zabierz ze sobą

   

  Obowiązkowo ważny paszport lub dowód osobisty, ważną legitymację szkolną, suchy prowiant na drogę dojazdową. Obowiązkowe wydatki programowe: ok. 99 EUR (w tym Disneyland Resort Paris wstęp i posiłek, Gardaland we Włoszech wstęp i posiłek), kaucja zwrotna w hotelu 10 EUR (opiekunowie oddają kaucję zwrotną po wykwaterowaniu i sprawdzeniu pokoi przez obsługę hotelu). Taksa klimatyczna dla osób od 16. roku życia: hotel Samba*** 3,5 EUR, hotel Roger de Flor Palace**** 7 EUR, hotel Surf Mar**** 7 EUR. Nieobowiązkowe kieszonkowe każdy uczestnik zabiera według własnego uznania (nasza sugestia to ok. 90 EUR) oraz ewentualne wydatki na program fakultatywny.

   

  Program fakultatywny realizowany jest przy minimum 15 osobach chętnych.

  Barcelona

  Wycieczka do stolicy Katalonii, gdzie zobaczymy: Paseo de Gracia, katedrę Sagrada Familia (z zewnątrz), Dzielnicę Gotycką, wzgórze Montjuïc, pomnik Krzysztofa Kolumba, port, plac Królewski, Ramblę, pokaz Magicznej Fontanny, stadion FC Barcelona – Camp Nou (dla chętnych wejście do muzeum i na koronę – płatne dodatkowo ok. 23 EUR) z możliwością zakupu oryginalnych gadżetów klubowych.

  Wycieczka do parku rozrywki – 6-godzinny pobyt w wodnym miasteczku z ponad 20 atrakcjami wodnymi, m.in.: Kamikaces – olbrzymia zjeżdżalnia wodna, Storm – zjeżdżalnia z tzw. lejkiem, do którego spada się pionowo, X-Treme Mountain – zjeżdżalnia pontonowa. Cena ?

   

   

  Wysyłanie dziecka na pierwszą kolonię zwykle przysparza wiele trosk i niepokoju kochającym rodzicom.

  Chętnie służymy radą i pomocą – zobacz jak przygotować dziecko na pierwsze samodzielne wakacje!

   

  Informacje dla rodziców

  Bezpieczeństwo i Gwarancja

  W trosce o naszych Klientów oraz mając na uwadze wypadki losowe, proponujemy wykupienie dodatkowego świadczenia w postaci bezpieczeństwa kosztów rezygnacji.

  Cena około 100 zł zależy od ceny imprezy.

   

  BEZPIECZEŃSTWO KOSZTÓW REZYGNACJI

      Rodzicu, gdyby z ważnych udokumentowanych przyczyn Twoje dziecko nie mogło wziąć udziału w wykupionej już imprezie turystycznej, możesz zminimalizować koszty rezygnacji, Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej. Ubezpieczenie to obejmuje m.in. sytuacje takie jak: nagła choroba lub wypadek uczestnika i osoby bliskiej, przestępstwo popełnione przez osoby trzecie na szkodę uczestnika lub osoby bliskiej, utrata dokumentów niezbędnych w podróży itp.
  Ubezpieczycielem jest: Alianz Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zgodnie z OWU Koszty Imprezy Turystycznej Bezpieczne Rezerwacje zatwierdzonymi uchwałą nr 48/Z/2018 z 30.08.2018 r. z późniejszymi zmianami.

  Organizator deklaruje, że ewentualne koszty związane z rezygnacją z imprezy turystycznej w przypadku wykupienia ubezpieczenia od rezygnacji z imprezy turystycznej wyniosą od 0% do maksymalnie 10% ceny imprezy w zależności od terminu rezygnacji:

  Koszt odstąpienia od udziału w imprezie turystycznej:
  Liczba dni przed rozpoczęciem imprezyW przypadku odstąpienia od umowy potrącana jest na rzecz organizatora opłata:
   Zgodnie z Ogólnymi Warunkami UczestnictwaZ Ubezpieczeniem Kosztów Rezygnacji
  61 i więcej7%0%
  60 – 3120%0%
  30 – 740%7%
  6 i mniej90%10%
  Cena Ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji:

  Wykupując Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji – dodatkowo otrzymujesz nieodpłatnie od organizatora Gwarancję Niezmienności Ceny.

  GWARANCJA NIEZMIENNOŚCI CENY
  Zabezpieczasz się przed niespodziewanym wzrostem ceny w przypadku: wzrostu kosztów transportu, wzrostu opłat urzędowych i podatków, wzrostu kursu walut.
  Ubezpieczenie Kosztów Rezygnacji z Imprezy Turystycznej można wykupić najpóźniej do 5 dni od daty zawarcia umowy (lub najpóźniej w dniu zawarcia umowy, jeśli zawierana jest na mniej niż 30 dni przed datą imprezy.
  14 podróżników rozważa tą wycieczkę właśnie teraz!