795 490 923 zotow@op.pl
795 490 923 zotow@op.pl

O Nas

Turystyka dla dzieci i młodzieży

Turystyka dla dzieci i młodzieży to nasza pasja, której oddajemy się całym sercem. W roku szkolnym organizujemy wycieczki, zielone szkoły, wyjazdy integracyjne, natomiast w czasie wakacji kolonie i obozy, zimą oferujemy białe szkoły oraz obozy zimowe.

Bezpieczeństwo

W przygotowaniu i realizacji naszych imprez turystycznych, stawiamy w pierwszej kolejności na bezpieczeństwo naszych uczestników. Dążymy do tego, aby każdy wyjazd z nami pozwalał na ogólny rozwój dziecka, poprzez wspaniałą zabawę połączoną z poznaniem piękna otaczającego nas świata.

Zotow Travel

Zotow Travel zajmuję się profesjonalną organizacją imprez wypoczynkowych i turystycznych. Siedemnastoletnie  doświadczenie połączone z pasją pracy w turystyce zmotywowało nas do utworzenia biura turystycznego Zotow Travel, z którym odwiedzisz państwa takie jak: Francja, Włochy, San Marino, Hiszpania, Monaco, Chorwacja, Słowenia, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Rumunia, Węgry, Słowacja, Czechy, Austria, Niemcy. 

0+
Lat Doświadczenia
0+
Projektów
0+
Zadowolonych Klientów
0+
Kierunków

Dbamy o każdy szczegół

Dziękujemy za okazane zaufanie i zapraszamy do korzystania z ofert Zotow Travel.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie ze strony naszych Partnerów i Klientów. Zależy nam na tym aby każde dziecko i każda rodzina korzystająca z naszych usług były w pełni zadowolone z wypoczynku. Cenimy sobie opinie Klientów, rady i pomysły. Chcemy zasługiwać na to, by nadal warto było polecać nas innym. Cały czas pracujemy nad tym, by stawać się lepszymi i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów.

 

Jako doświadczeni organizatorzy, szczegółowo analizujemy potrzeby i zmieniające się trendy w świecie dzieci i młodzieży. Dzięki temu tworzymy i realizujemy programy dostosowane do potrzeb naszych klientów. Nagrodą za włożony trud jest dla nas radość i uśmiech dzieci, oraz zadowolenie rodziców 🙂
Dbamy o różnorodność oferty, by wśród naszych propozycji każdy znalazł coś dla siebie.